Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

3 - 5 val.

Siūlų išėmimas

Po 10 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 14 - 20 dienų

Stacionaras

2d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Mommy makeover (be implantų) Nuo 7000 €
Mommy makeover (su implantais) Nuo 8000 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Mommy makeover (angl.k. – „perdaryta mama“) terminas apibūdina sudėtingą chirurginių procedūrų paketą, kurių tikslas – grąžinti moters kūno formą į būklę, buvusią iki nėštumo.

Klasikinis tokių procedūrų modelis apima pilvo abdominoplastiką ir krūtų operacijas, tačiau galimi ir kiti įvairiausi sprendimai: nedidelės apimties pilvo plastika, tik odos patempimas, krūtų pakėlimas, sumažinimas ar padidinimas (implantais). Šiuolaikinė “mamos perdarymo” koncepcija išsiplėtė ir siūlo daugiau paslaugų: riebalų nusiurbimą, riebalų injekcijas į sėdmenis bei krūtis, makšties atjauninimą bei lytinių lūpų plastiką.

Nors didžioji dauguma pacienčių, kurioms buvo atliktos minėtos procedūros, džiaugiasi rezultatais, vis dėlto būtina žinoti apie galimas rizikas ir suprasti, kad yra “saugios operacijos” ribos (t. y., kad vienos operacijos metu, nors ir labai patogi viena anestezija, vienas gijimo  periodas ir t.t, galbūt negalima pasiekti visų norimų tikslų).

Paprastai manoma, kad planinė operacija neturėtų trukti ilgiau nei šešias valandas, nes po to rizikos veiksnių laipsniškai daugėja, todėl siekiama, kad Mommy makeouver neužtruktų ilgiau nei keturias valandas. Tokiu atveju gali prireikti ir antros operacijos norimam rezultatui pasiekti.

Vis dėlto svajonė susigrąžinti  plokštesnį pilvuką ir gražesnes krūtis daugelį pacienčių gali paskatinti kreiptis į SV Plastinės Chirurgijos Centrą, kur joms bus suteikta galimybė susigrąžinti prarastas gražaus kūno formas.

Tik norisi priminti, kad pas plastikos chirurgą iškart po gimdymo skubėti nereikia. Rekomenduojama palaukti mažiausiai šešis mėnesius po gimdymo ir dar šešis mėnesius po maitinimo krūtimi pabaigos. Per tą laiką susitraukia gimda, krūties audiniai, moters kūnas atsigauna po nėštumo ir gimdymo patiriamų stresų.

viksraitis

Pooperacinis laikotarpis

Atlikus minėtas operacijas chirurginiai siūlai išimami po 10-14 dienų.

Darbingumas grįžta po 2- 3 savaičių.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos