HOW TO IMPLEMENT IT?

1.

Register for consultation

Fill in our consultation request form

2.

Get reply within 24 hours

Our surgeons will analyze the photos and prepare an offer for you.

3.

Have a surgery

Come, operate and get a new look.

4.

Feel wonderful!

Happy day going home and enjoying the new look!

Об операции

Продолжительность операции

3 - 5 часов

Удаление резьбы

Через 10 дней

Aнестезия

Общее

Восстановлена ​​работоспособность

Через 14-20 дней

Cтационарный

2 дня в Центре пластической хирургии SV

Цены

Mommy makeover От 4600 €
Организовать встречу

Mommy makeouver (angl.k. – „perdaryta mama“) terminas apibūdina sudėtingą chirurginių procedūrų paketą, kurių tikslas – grąžinti moters kūno formą į būklę, buvusią iki nėštumo.

Klasikinis tokių procedūrų modelis apima pilvo abdominoplastiką ir krūtų operacijas, tačiau galimi ir kiti įvairiausi sprendimai: nedidelės apimties pilvo plastika, tik odos patempimas, krūtų pakėlimas, sumažinimas ar padidinimas (implantais). Šiuolaikinė “mamos perdarymo” koncepcija išsiplėtė ir siūlo daugiau paslaugų: riebalų nusiurbimą, riebalų injekcijas į sėdmenis bei krūtis, makšties atjauninimą bei lytinių lūpų plastiką.

Nors didžioji dauguma pacienčių, kurioms buvo atliktos minėtos procedūros, džiaugiasi rezultatais, vis dėlto būtina žinoti apie galimas rizikas ir suprasti, kad yra “saugios operacijos” ribos (t. y., kad vienos operacijos metu, nors ir labai patogi viena anestezija, vienas gijimo  periodas ir t.t, galbūt negalima pasiekti visų norimų tikslų).

Paprastai manoma, kad planinė operacija neturėtų trukti ilgiau nei šešias valandas, nes po to rizikos veiksnių laipsniškai daugėja, todėl siekiama, kad Mommy makeouver neužtruktų ilgiau nei keturias valandas. Tokiu atveju gali prireikti ir antros operacijos norimam rezultatui pasiekti.

Vis dėlto svajonė susigrąžinti  plokštesnį pilvuką ir gražesnes krūtis daugelį pacienčių gali paskatinti kreiptis į SV Plastinės Chirurgijos Centrą, kur joms bus suteikta galimybė susigrąžinti prarastas gražaus kūno formas.

Tik norisi priminti, kad pas plastikos chirurgą iškart po gimdymo skubėti nereikia. Rekomenduojama palaukti mažiausiai šešis mėnesius po gimdymo ir dar šešis mėnesius po maitinimo krūtimi pabaigos. Per tą laiką susitraukia gimda, krūties audiniai, moters kūnas atsigauna po nėštumo ir gimdymo patiriamų stresų.

viksraitis

Pooperacinis laikotarpis

Atlikus minėtas operacijas chirurginiai siūlai išimami po 10-14 dienų.

Darbingumas grįžta po 2- 3 savaičių.

Имеете вопросы?

Записаться на консультацию

Давайте поговорим и оценим ваши потребности и то, как мы можем вам помочь. Консультация бесплатная.

    Фотографии