Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

3 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 10 dienų

Stacionaras

1d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Krūtų implantų išėmimas su kapsule „En Bloc“, pakėlimas (anestezija ir slauga įskaičiuota) 4200 - 4500 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Iš visų 1,8 milijono 2019-aisiais atliktų plastinių operacijų pirmąją penketuko poziciją sėkmingai (beje, jau keletą pastarųjų metų) išlaiko krūtų operacijos. Tai – krūtų didinimas bei krūtų pakėlimas. Jas seka riebalų nusiurbimas ir nosies, akių vokų korekcijos. Iš tikrųjų šis rezultatas nestebina, kadangi krūtų pakėlimo operacija ne tik padeda pakoreguoti estetinę krūtų išvaizdą, tačiau ir daro didelę įtaką moters emocinei, psichologinei būklei. Ar norite sužinoti apie šios procedūros privalumus? Pateikiame jų daugiau.

1. Dailesnė ir jaunatviškesnė forma

Krūtų pakėlimo operacija – tai pats greičiausias, efektyviausias ir tiesiausias kelias link stulbinamai pagerėjusios estetinės krūtinės išvaizdos. Ja galėsite džiaugtis slėpdamos nuogą krūtinę po drabužiais, bet ji lygiai taip pat gerai atrodys ir be jų! Praėjus vos savaitei po šios procedūros, krūtinė ne tik pakeis poziciją į gerokai aukštesnę, tačiau ji taip pat taps akivaizdžiai apvalesnė. Dėl šių priežasčių krūtų pakėlimas suteiks krūtinei seksualų, patrauklų įvaizdį, simetrišką formą.

2. Padidėjęs pasitikėjimas savimi

Šiais laikais, kai išvaizdai teikiama tiek svarbos ir reikšmės, nukarusios, formą praradusios krūtys gali tapti tikru liūdesio, nepasitenkinimo ir net psichologinio skausmo šaltiniu. Šis nepasitenkinimas savo kūnu, žinoma, pirmiausia griauna savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Nepasitikėjimas gali padaryti didelę neigiamą įtaką ir taip skaudžiai paliesti asmeninį gyvenimą. Krūtų pakėlimo operacija visa tai greitai ir lengvai sugrąžins į savo vietas!

3. Daugiau laisvės aprangoje

Kai krūtys beformės, nukarusios, moterys dažnai vengia eksperimentuoti su savo garderobu – renkamasi ją slėpti po laisvais, neišvaizdžiais drabužiais. Krūtų pakėlimas suteikia laisvę išmėginti skirtingus aprangos stilius, nes putlesnė, apvalesnė krūtinė akcentuoja moteriškas formas, o jos puikiai išryškinamos prigludusiais drabužiais. Jauskitės seksualesnė ir patrauklesnė!

4. Sumažintas odos dirginimas

Nukarusios, žemoje pozicijoje esančios krūtys gali sukelti po jomis esančios odos dirginimą. Ši trintis, ypač aktuali karštomis vasaros dienomis, gali baigtis nemaloniais, skaudžiais ir diskomfortiškais bėrimais, odos raudoniu. Krūtų pakėlimo metu plastikos chirurgas panaikina nereikalingą, nukarusį odos sluoksnį ir, pakeldamas krūtinę, atskiria ją nuo po ja esančio odos lopinėlio. Taip išvengiama šio skausmingo trinties pojūčio.

Krūtų pakėlimas – tai paprasta, nesudėtinga, tačiau itin efektyvi operacija, kuri gali ypatingai padidinti pasitikėjimą savimi ir neabejotinai sugrąžinti meilę savo kūnui. Savaime suprantama, kad bet kuri operacija kelia nerimą ir stresą, tačiau šių nemalonių pojūčių galite išvengti, jeigu prieš tai pasikonsultuosite su Svplastic.com komanda. Patikėkite savo kūną profesionalams!

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos