Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

1 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Vietinė

Sugrąžintas darbingumas

Po 7 - 10 dienų

Stacionaras

0d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Atlėpusių ausų korekcija (įskaičiuota vietinė nejautra, pooperacinė priežiūra) 1200 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Ausies forma, kaip ir dydis, apsprendžiami prieš gimstant, dažnai vaikai atlėpusias ausis paveldi iš tėvų ar senelių. Ausis gali būti atlėpusi dėl neišsivysčiusio, netaisyklingos formos priešvijoklio arba pernelyg didelės ausies kriauklės.

Operacija

Dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje. Odos pjūvis daromas už ausies dažniausiai kartu išpjaunant odos juostelę. Suformuojama priešvijoklio raukšlė, suminkštinant kremzlę ir susiuvant jos suminkštintą fragmentą. Didelė kriauklė (kremzlė) specialiomis siūlėmis yra prisiuvama prie užausio fascijos, taip keičiamas ausies atlėpimo kampas. Oda už ausies susiuvama „vidine“ siūle, kuri pašalinama po 7- 8 dienų.

viksraitis

Ausies kremzlės siūlė Užausio odos siūlė

Pooperacinis periodas

Ausys subintuojamos neuždengiant veido. Namuose patariama gulėti ant pakaušio, aukščiau pakėlus galvą. Kitą dieną rekomenduotinas perrišimas. Vėliau pacientas nešioja ausų tvarstį 7 dienas. Po savaitės, išėmus siūlus, ausų dieną bintuoti jau nebereikia, tačiau patariama dar 2 savaites nakčiai užsidėti raištį ant ausų.

Operacinė rizika

Atlėpusių ausų operacija kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos