Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

2 -3 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 14 dienų

Stacionaras

1d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Sėdmenų didinimas implantais (anestezija ir slauga įskaičiuota) 4300 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Kas tai per procedūra?

Sakoma, ką šou pasaulyje pasiekė Pamela Anderson krūtine, tą patį- Jenifer Lopez savo sėdmenimis. Per paskutinius metus sėdmenys ir pilvas tobulinami vis dažniau. „The brazilian butt lift”- tai sėdmenų padidinimo procedūra po kurios jaunatviški, atsikišę sėdmenys kūnui suteikia juslumo ir geidulio.

Kaip atliekama sėdmenų padidinimo implantais operacija?

Smulkios moterys neturi pakankamai riebalų kūne, tam, kad būtų galima atlikti brazilišką sėdmenų pakėlimą. Taigi, jei moteris neturi pakankamai riebalų, kitas būdas padidinti sėdmenis būtų silikoniniai sėdmenų implantai. Sėdmenų implantams yra padaromi maži pjūviai plyšelyje tarp sėdmenų žandų. Tada sėdmenų implantai atsargiai įdedami į sėdmenų audinius, vengiant tų vietų, kur yra svarbūs nervai. Kai pjūvis užgyja, tampa sunku suprasti ar dėti implantai. Rezultatas yra apvalūs ir iškilūs sėdmenys. Implantų įterpimas papilnins viršutinę ir išorinę sėdmenų dalis. Sunkiau yra užpildyti apatinę sėdmenų dalį. Implantai negali būti įdėti į šią vietą dėl rizikos, kad tai pažeis nervus. Tam, kad užpildyti apatinę sėdmenų dalį, naudojamos riebalų injekcijos.

viksraitis

Kada galima grįžti į darbą po sėdmenų padidinimo operacijos?

Po sėdmenų implantų įdėjimo operacijų tiesiogiai ant sėdmenų sėsti negalima iki 3 savaičių. Tai garantuoja ilgalaikį rezultatą. Dauguma pacientų gali grįžti į darbą dviejų savaičių bėgyje. Dvi savaites reikia nešioti specialų korsetą (tam, kad sukontroliuoti tinimą). Truputį patinti gali iki 6 savaičių. Jūs turėtumėte vėl pradėti visą įprastą veiklą praėjus 4 savaitėms po operacijos.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos