Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

3-4 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 3 savaičių

Stacionaras

1d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Viso veido pakėlimas (Kaktos, vidurinės ir apatinės veido dalių) 6000 – 7500 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

„Visų įdomiausias mums paviršius žemėje – žmogaus veidas”

G.K. Lichtenbergas

Veido pakėlimas (face lift) yra atliekamas siekiant pašalinti ryškius amžinius pokyčius veide.

Plastinės chirurgijos požiūriu veidas skirstomas į tris dalis: viršutinę, vidurinę ir apatinę. Apie trisdešimtuosius gyvenimo metus atsiranda raukšlių apie akis, ima svirti žemyn išoriniai antakių kampai, atsiranda odos perteklius viršutiniuose vokuose. Žmonėms, kurie dažnai raukosi, atsiranda gilių vetikalių raukšlių tarp akių, nusvyra antakių kraštai, atsiranda pavargusio ir pikto veido išraiška. Apie keturiasdešimtuosius metus keičiasi ir viduriniojo veido dalis: „plokštėja“ skruostai, gilėja nosies- lūpų raukšlės. Apie penkiasdešimtuosius metus pažandėje formuojasi pasmakrio ir kaklo raukšlės.

Kiekvienam pacientui veido senėjimo požymiai gali vystytis individualiai, todėl operacijos apimtis gali būti skirtinga. Vienam pacientui reikia pakelti nudribusius skruostus ir koreguoti apatinės veido dalies „pasmukimą“, kitam- apatinės veido dalies ir kaklo „pasmukimą“.

Veido pakėlimo technika

Veido operacija atliekama bendrinėje nejautroje tipiniu veido pakėlimo odos pjūviu, kuris atliekamas plaukuose ir natūraliose odos raukšlėse. Operacijos metu yra patempiama ne tik veido oda, tačiau ir gilesni sluoksniai paodė, raiščiai ir raumenys. Įprastai operacijos metu yra patempiami skruostai, koreguojama pažandės linija ir kaklo raukšlės.

Esant ryškiai poakinės linijos deformacijai, skruostų padribimui bei lūpų kampų nusileidimui papildomai naudojama pažangi endoskopinė technika.

viksraitis

Audinių tempimo vektoriai Odos pjūvio tempimo vektoriai Pooperacinio rando vieta

viksraitis

Veido dalių proporcijos prieš ir po veido pakėlimo

Operacinė rizika

Kaip ir kiekviena intervencija, veido pakėlimas gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, akių sudirgimas, žaizdos infekcija, kraujavimas, randų hipertrofija. Galimas komplikacijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.

Pooperacinis laikotarpis

Paprastai į darbą pacientai grįžta po 3-4 savaičių, tačiau veidas galutinai susiformuoja maždaug per pusę metų.

Veido pakėlimo efektas vidutiniškai trunka 7- 12 metų, tačiau tai nemaža dalimi priklauso ir nuo pacientų gyvenimo būdo.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos