Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Siūlų išėmimas

Po 14 dienų

Kainos

Skruostų riebalų pašalinimas (įskaičiuota vietinė nejautra, pooperacinė priežiūra) 1100 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Bichat’o riebalai (Bichat fat pad, buccal fat pad) – tai riebalų “pagalvėlė”, esanti skruostų ertmėje kartu su seilių liauka, veido gyslomis ir nervais. Šių riebalų funkcija – veido raumenų judėsio balansas ir amortizacija, neurovaskulinių pluoštų apsauga, neigiamo slėgio susidarymo prevencija kūdikiams žindymo metu.Tai unikalūs riebalai (syssacosis), kurių neveikia lipolizė ir bendras organizmo išsekimas.

Tam tikram pacientų kontingentui galimai dėl genetikos diagnozuojamas padidėjęs skruostų riebalų kiekis. Šis neproporcinga riebalų masė, kurios didžioji dalis sukoncentruota apatiniame skruostų poliuje, deformuoja veido estetinį trikampį – pasendina veidą net jauniems žmonėms.

Nereikia painioti šių riebalų su veido poodinių riebalų sluoksniu. Pastarųjų perteklius susiformuoja esant viršsvoriui ir sumažėja, koreguojant kūno masės indeksą.

Prieš operaciją

Rekomenduojama odontologo konsultacija dėl dantų ir burnos ertmės būklės. Nevartoti aspirino, česnako, imbero, kitų kraujo krešumą veikiančių vaistų 7 dienas prieš operaciją. Laikytis burnos higienos principų.

Operacija

Skruostų riebalų pašalinimo operacija dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje, tačiau pacientui pageidaujant, galima operuoti ir bendrinėje nejautroje. Operacijos metu pašalinamas Bichat’o riebalų dalis, esanti apatinėje skruostų dalyje atliekant nedidelius pjūvius vidinėje skruostų pusėje.

Po operacijos

Kosmetinis rezultatas atsiranda po audinių sugijimo ir persitvarkimo po 2-3 mėn. Pradiniame etape veidas būna patinęs apie 6-10 dienų, kaip po dantų pašalinimo procedūros. Siūlai tirpstantys, bet juos galima pašalinti po 14 dienų.

Operacinė rizika

Kaip ir kitos chirurginės intervencijos, ši operacija gali turėti nepageidaujamą poveikį. Tai pooperacinis kraujavimas, infekcija, skausmas, operacinių siūlų nelaikymas, randėjimas,  veido asimetrija. Šios komplikacijos yra retos, dažniausiai pasitaiko tinkamai nesilaikant pooperacinio rėžimo, higienos.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos