Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

1 - 3 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 2-3 savaičių

Stacionaras

1d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Pilna nosies korekcija (anestezija ir slauga įskaičiuota) 3000 - 3500 €
Nosies viršūnės korekcija (įskaičiuota vietinė nejautra ir pooperacinė priežiūra) 1800 €
Nosies pertvaros korekcija (anestezija ir slauga įskaičiuota) 1700 €
Nosies rekonstrukcija (anestezija ir slauga įskaičiuota) 3500 - 4500 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Šios operacijos tikslas – pašalinti įgimtas arba po traumų įgytas nosies deformacijas, užtikrinti nosies ir veido harmoniją… “Gražus veidas yra nebyli rekomendacija”, – yra sakęs F.Bekonas… Veidas iš tiesų yra savotiška žmogaus “vizitinė kortelė”, o nosis – centrinė ir labiausiai atsikišusi veido dalis. Nosies forma gali labai keisti žmogaus veido išraišką. Pavyzdžiui, pakumpusi nosis visada sendins, lengvai riesta – jaunins ir žvalins, potrauminė nosis – suteiks agresyvumo atspalvį…

Konsultacija prieš operaciją

Konsultacijos metu yra atliekama bendroji paciento nosies ir veido analizė: įvertinama profilio bei nosies galo deformacija, ištiriama, ar nėra nosies ašies iškrypimo, įvertinamas nosies plotis, išanalizuojami nosies–lūpų ir nosies–kaktos kampai.

Optimaliam operacijos rezultatui pasiekti svarbus vieningas paciento ir chirurgo supratimas apie laukiamą pooperacinį rezultatą. Konsultacijos metu atliekamos skaitmeninės fotografijos ir kompiuterinis tikėtinų operacijos rezultatų modeliavimas, įvertinama kvėpavimo anamnezė, atliekama nosies landų apžiūra.

Operacija

Galima uždara ir atvira rinoplastika.

Operacija, atliekama per vidinės nosies gleivinės pjūvius (1 pav.), vadinama uždara. Kai papildomai atliekamas nosies pertvarėlės pjūvis (2 pav.) –  atvira rinoplastika.

Operacijos metu koreguojama kremzlinė nosies viršūnė arba kremzlinė-kaulinė nosies nugarėlės deformacija, jei reikia – ir nosies ašies iškrypimas.

Baigiant operaciją užsiuvami pjūviai ir uždedamas specialus įtvaras bei pleistras, kurie palaiko norimą nosies formą, kol suauga kaulas.

Operacinė rizika

Kaip ir kiekviena intervencija, nosies korekcija gali sukelti  nepageidaujamų poveikių: reakciją į anesteziją, akių sudirgimą, pooperacinį skausmą, žaizdos infekciją. Galimas komplikacijas ar kitus šalutinius poveikius galima aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.

Pooperacinis laikotarpis

Paprastai gijimas po šios operacijos tęsiasi keletą savaičių, bet įtvaras nuimamas po savaitės. Po savaites išimami ir nosies pertvarėlės chirurginiai siūlai. Kraujosrūvos išlieka apie 2 savaites, tinimas – kiek ilgiau. Nosies traumavimo reikėtų vengti 3 – 4 mėnesius, tačiau fizinis aktyvumas galimas jau antrą, trečią savaitę po operacijos. Galutinis estetinis rezultatas matomas tik visiškai išgijus (nuo 1 iki 1,5 metų), tačiau nosies formos pokyčiai praktiškai akivaizdūs iškart po operacijos.

Nosies plastinės operacijos efektas yra ilgalaikis.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos