Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

2 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 14 dienų

Stacionaras

1d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Skruostų padidinimas (Kaina su implantais) (anestezija ir slauga įskaičiuota) 2600 €
Smakro padidinimas (Kaina su implantu.) (anestezija ir slauga įskaičiuota) 2200 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Skruostų implantai- skruostų didinimas

Išraiškingas veidas yra vienas iš svarbesnių moters grožio simbolių. Daug merginų ir moterų nėra patenkintos savo veido forma. Plastikos chirurgas, naudodamas skruostų implantus, gali ne tik padidinti skruostų tūrį, bet pakelti suglebusius veido audinius. Veido implantai naudojami tiek po veido traumų, tiek norint pakeisti veido proporcijas, esant atskirų veido dalių disharmonijai. Skruostų implantai yra įvairių formų ir dydžių. Jie gaminami iš specialių aukštosios medicinos technologijos medžiagų, naudojamų jau daug metų. Operacijai tinkamiausi kandidatai yra tie, kurie yra psichologiškai stabilūs ir realiai vertina pooperacinius lūkesčius.

Skruostų implantų procedūra ir sveikimas. Operacija gali būti atliekama vietinėje nejautroje, su sedacija arba bendrinėje nejautroje. Pjūvis atliekamas burnos gleivinėje (yra nematomas) virš viršutinių dantų. Suformuojama ložė burnos implantui audinių gilumoje. Įdedamas reikiamo dydžio implantas. Pjūvis susiuvamas tirpstančiais siūlais. Tinimas ir nedidelės kraujosrūvos gali būti iki 2 savaičių. Po 2 savaičių, pacientas gali grįžti į socialinę aplinką. Veidas bus paburkęs, tačiau nestipriai. Veido kontūras išryškės po 4 mėnesių.

Jau nuo antikos laikų išsivystęs smakras buvo stiprios asmenybės požymis. Šiuolaikiniame kontekste “Stiprus” smakras yra vienas iš veido grožio požymių. Smakro padidinimo operacija – tai procedūra kuri tūkstančiams žmonių padeda pakeisti veido kontūrą ir pasiekti tinkamą veido proporcijų balansą.

Kas geriausi kandidatai šiai operacijai?

Geriausi kandidatai smakro padidinimo operacijai yra pacientai su nusklembtu arba mažu smakru. Jei Jūs turite smakrą, kuris atrodo per mažas, palyginus su kitais veido bruožais, Jums smakro padidinimo operacija tap pat padėtų. Pavyzdžiui: smakro implantas gali patobulinti kaklo liniją ir padaryti taip, kad didelė nosis atrodytų mažesnė. Tai padės subalansuoti veido bruožus. Taip pat gali patobulinti apvalainą veidą ir kaklą.

Vyrams smakras turėtų būti arti arba prie pat raudonos linijos. Moterims smakras turėtų būti keleta milimetrų nuo raudonos linijos.

viksraitis

Vyrai Moterys

Kaip atliekamas smakro padidinimas?

Smakro implantas gali būti įdėtas per paslėptą odos pjūvį po smakru (A) arba per mažą pjūvį burnos viduje (B). Operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Atlikus odos ar gleivinės pjūvį. Smakro minkštieji audiniai kartu su antkauliu yra atidalinami suformuojant ložę implantui. Implantas fiksuojamas specialiomis siūlėmis ar varžtais. Pjūvis užsiuvamas vidine siūle.

Operacinė rizika

Veido implantų operacija kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Lūpų storinimas

Dėl įgimtų ar amžinių faktorių moterims ar vyrams būna plonos lūpos veide. Plonos lūpos veide sukelia „nuogo“ ir griežto veido įspūdį. Lūpų storinimas gali būti atliekamas hialurono rūgšties preparatais (laikinas 6- 12 mėnesių).

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos