Amžiniai pokyčiai pagal metus
Kūnas

SUSIGRĄŽINTI KŪNO LINIJAS _ PAPRASTA

Nėštumas, gimdymas, žindymas… Tai stebuklingi potyriai, kuriuos išgyvename su kiekviena nauja gyvybe. Deja, ne visada galime motinystės džiaugsmą išragauti iki galo. Ne visada galime susitaikyti su savokūno pokyčiais.

Tačiau nerimauti neverta!

Mommy makeover (term.angl.k. perdaryta mama): Tai yra terminas, skirtas apibūdinti sudėtingą chirurginių procedūrų paketą, kurių tikslas – grąžinti moters kūną į jo būklę iki nėštumo.

Klasikinis modelis apima pilvo abdominoplastiką ir krūtų operacijas. Tačiau yra įvairiausių sprendimų: maža pilvo plastika, tik odos aptempimas, krūtų pakėlimas, sumažinimas, padidinimas (implantai). Šiuolaikinės “mamos perdarymo” koncepcija išsiplėtė ir apima riebalų nusiurbimą, riebalų injekcijas į sėdmenis bei krūtis, makšties atjauninimą bei lytinių lūpų plastiką.

Nors didžioji dauguma juos atlikusių pacientų džiaugiasi rezultatais, žmonės turi žinoti apie rizikas ir suprasti, kad nors atrodo, kad viskas yra padaryta vienu metu – viena anestezija, vienas pasveikimas, operacijos turi “saugios operacijos” ribas.

Įprastai sakoma, kad planinė operacija neturėtų trukti ilgiau kaip šešias valandas, nes rizikos veiksniai po to didėja, tad siekiama, kad Mommy makeover netrūktų ilgiau kaip keturias valandas. Tokiu atveju gali prireikti ir antros operacijos norimam rezultatui pasiekti.

Vis dėlto pažadas apie plokštesnį pilvuką ir gražesnes krūtis – galimybė susigrąžinti tai, kas galimai prarasta atveda pacientes į SV Plastinės Chirurgijos Centrą.

Tačiau tai nereiškia, kad tiesiai po gimdymo reikia eiti pas plastikos chirurgą. Rekomenduojama palaukti mažiausiai šešis mėnesius po gimdymo ir dar šešis mėnesius po maitinimo krūtimi pabaigos. Per tą laiką susitraukia gimda, krūties audiniai. Kūnas atsigauna po nėštumo ir gimdymo patiriamų stresų.

Pooperacinis laikotarpis

Siūlai išimami po 10-14 dienų. Darbingumas grįžta po 2- 3 savaičių.

RINKITĖS PASAULYJE GERAI ŽINOMĄ „MOMMY MAKEOVER“ PROCEDŪRĄ IR DŽIAUKITĖS MOTINYSTE BE RŪPESČIŲ!

TAI KOMPLEKSINĖ OPERACIJA, KURI PADEDA SUSIGRĄŽINTI KŪNO LINIJAS.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos