Kaip tai įgyvendinti?

1.

Registruokitės konsultacijai

Užpildykite mūsų konsultacijos užklausos formą

2.

Gaukite atsakymą per 24 valandas

Mūsų chirurgai išanalizuos nuotraukas ir paruoš Jums pasiūlymą.

3.

Operacijos diena.

Atvykite, operuokitės ir gaukite naują išvaizdą.

4.

Jauskitės nuostabiai!

Laiminga diena vykstant namo ir džiaugiantis nauja išvaizda!

Apie operaciją

Operacijos trukmė

1 - 2 val.

Siūlų išėmimas

Po 7 dienų

Nejautra

Bendroji

Sugrąžintas darbingumas

Po 10 dienų

Stacionaras

1d. SV plastinės chirurgijos centre

Kainos

Krūtų didinimas implantais (anestezija ir slauga įskaičiuota) 3400 - 3800 €
Tartis dėl susitikimo
Konsultacija Online

Krūtų dydis ir forma priklauso nuo moters kūno sudėjimo formos, genetinio paveldimumo ypatumų, mitybos, amžiaus ir galiausiai – nuo geografinio faktoriaus. Gamta ne visada suteikia moteriai tokias krūties formas, kokių ji norėtų. Tokiu atveju krūtų padidinimas implantais gali išpildyti moters svajonę turėti trokštamos formos ir dydžio krūtis.

Prieš operaciją svarbu parinkti tinkamą implanto dydį ir formą, pjūvio, per kurį bus atliekama krūtų padidinimo operacija, ir ertmės – ložės sluoksnius, kuriuose bus įdėtas implantas, vietą.

Krūtų implantai pagal apvalkalo rūšį yra skirstomi į silikoninius ir poliuretaninius.

Poliuretaniniai implantai tvirtai ir greitai (per 10 dienų) “sulimpa“ tiek su raumenų, tiek su liaukiniais audiniais ir neslenka žemyn. Kita vertus, jie yra jautrūs audinių spaudimui, gali raukšlėtis, todėl jiems formuojama didesnė ložė.

Silikoniai implantai pagal savo paviršių yra skirstomi į mikrotekstūrinius ir makrotekstūrinius. Makrotekstūrinių implantų naudojimas yra apribotas dėl galimos 1 krūties kapsulės T ląstelių limfomos išsivystymo rizikos (t.y. 1 atvejis iš 3700), todėl rekomenduojama juos naudoti tik esant medicininėms indikacijoms. Pastaruoju metu šie implantai dažniausiai naudojami krūtų atkūrimui bei ryškios asimetrijos atvejais.

Atliekant estetines operacijas naudojami lygūs arba mikrotekstūriniai implantai, kurie sukelia minimalią riziką tiek susidaryti krūties kapsulės kontraktūrai, tiek išsivystyti krūties kapsulės T ląstelių limfomai.

Visų implantų, išskyrus “Blite”, vidinis užpildas yra silikoninis. Moderniųjų “Blite“ implantų užpildui naudojamos tuščiavidurės mikrosferos, kuriomis papildžius  rišamąjį silikoninį gelį sumažinamas implanto užpildo tankis ir jis tampa 30 proc. lengvesnis.

Krūtų implantai pagal formą yra skirstomi į apvalius ir anatominius. Naudojant anatominius implantus yra lengviau sukurti natūraliai atrodančią krūtį.

Jei krūtys yra pasmukusios ir tūrinis užpildymas implantu bus nepakankamas, kartu reikia atlikti ir krūtų pakėlimo operaciją.

Krūtų didinimą implantais galima atlikti per pjūvius po krūtimi, po pažastimi arba areolėje (tamsi sritis aplink spenelį). Aš asmeniškai rekomenduoju pjūvį po krūtimi – krūties raukšlėje. Šis pjūvis yra patogiausias operacijos metu, nes galima matyti visą operacijos eigą, nė vieno veiksmo neatliekant   “aklai“. Implanto ložė gali būti suformuota po liauka, visiškai po raumeniu ar iš dalies po raumeniu, arba iš dalies po liauka (dvigubas planas).

Kaip vyksta krūtų didinimas implantais

Pjūvio vieta

Galimos pjūvių vietos dedant krūtų implantus: pažastyje, aureolėje, po krūtimi.

 

Krūtų implanto „ložės“ vieta

krūties didinimas implantu

Po liauka Po raumeniu Iš dalies po raumeniu iš dalies po liauka

Operacinė rizika

Krūtų didinimas, kaip ir kiekviena intervencija, gali sukelti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, sumažinti spenelio jautrumą. Labai retai pasitaiko kraujavimo, žaizdos infekcijų, randų hipertrofijų atvejų.

Pooperacinis laikotarpis

Paprastai pacientas gali sugrįžti į darbą po 7– 10 dienų, tačiau fizinio aktyvumo reikėtų vengti apie mėnesį. Specialią liemenėlę nešioti 4 – 6 savaites.

Šios procedūros rezultatas yra ilgalaikis, tačiau kūno svorio svyravimai, gimdymas ir amžiniai kūno pokyčiai gali daryti įtaką krūties formai.

Registruokitės konsultacijai

Registruokitės konsultacijai arba pasinaudokite konsultacija "online". Aprašykite prašau problemą, lūkesčius, prisekite nuotraukas ir aš su Jumis susisieksiu netrukus.

    Nuotraukos